جت پرینتر پرتابل دستی جهت چاپ بر روی بطری آب معدنی

دستگاه تاریخ زن بطری

در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به قسمت مشخصات دستگاه جت پرینتر پرتابل صنعتی DCN805 مراجعه نمایید و یا با تماس با دفتر فروش تهران شرکت داناکدنگار تماس حاصل فرمایید تا مشاورین فروش ما اطلاعات تکمیلی را به شما دوستان گرامی ارائه دهند و شما را در مسیر خرید جت پرینتر مورد نیازتان راهنمایی نمایند.

دستگاه جت پرینتر صنعتی پرتابل:

قیمت دستگاه جت پرینتر صنعتی پرتابل جهت چاپ بر روی ظرف آب معدنی، در ویدیو رو به رو نمونه کار دستگاه جت پرینتر صنعتی دستی ارزان قابل حمل روی بطری آب معدنی را مشاهده میکنید. شما به راحتی میتوانید با این جت پرینتر دستی پرتابل روی بطری های آب معدنی اطلاعات متغیر خود را مانند تاریخ قیمت سری ساخت لوگو شیفت کاری و غیره را میتوانید به راحتی چاپ نمایید. به دلیل استفاده از جوهر مخصوص سطوح نفوذ ناپذیر مانند سلفون، جوهر کمتر از ۱ ثانیه بر روی محصول خشک شده و دیگر پاک نمیشود.

انواع جت پرینتر پرتابل دستی جهت چاپ بر روی بطری آب معدنی شرکت داناکدنگار

شرکت داناکدنگار تاریخ زن های دستی خود را در دو مدل DCN805 و DCN802 ارائه میکند و شما با مراجعه به صفحات این جت پرینترهای دستی میتوانید از اطلاعات فنی آن مطلع شوید.

قیمت دستگاه جت پرینتر دستی پرتابل جهت چاپ بر روی بطری پلاستیکی آب معدنی

قیمت دستگاه جت پرینتر صنعتی دستی پرتابل شرکت داناکدنگار را میتوانید با مراجعه به بخش قیمت جت پرینتر صنعتی را مشاهده نمایید. تاریخ زن صنعتی دستی شرکت داناکدنگار به دلیل اینگه کاملا ساخت ایران بوده دارای قیمت مناسب نسبت به سایر دستگاه های اروپایی و چینی میباشد.

گارانتی و خدمات دستگاه جت پرینتر پرتابل دستی روی بطری آب معدنی:

دستگاه تاریخزن صنعتی دستی پرتابل دارای یک سال گارانتی واقعی و ۵ سال خدمات پس از فروش میباشد و کادر مجرب بخش فنی شرکت داناکدنگار همیشه در کنار شما هستند.

کارتریج جوهر تاریخ زن دستی پرتابل قابل حمل:

دستگاه تاریخ زن دستی یا پرتابل دارای کارتریج جوهر بوده که به راحتی قابل تعویض میباشد و در صورت درخواست شما مشتریان عزیز کارتریج ها قابل شارژ مجدد هستند.

1 دیدگاه برای “جت پرینتر پرتابل دستی جهت چاپ بر روی بطری آب معدنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *