سیل القایی روی ظرف پلی اتیلن PP

سیل القایی روی ظرف

سیل القایی دستی جهت پلمپ ظرف از جنس پلی اتیلن PP :

در این ویدیو نمونه کارکرد دستگاه سیل القایی مدل S200 روی ظرف محصولی از جنس پلی اتیلن PP را مشاهده می نمایید . دستگاه سیل القایی از انواع دستگاه سیل وکیوم  است که برای بسته بندی محصولات به ویژه محصولات خوراکی در ظروف پلاستیکی و شیشه‌ای استفاده می‌شود. پر کاربرد ترین نوع دستگاه سیل القایی، دستگاه سیل القایی دستی است که برای بسته بندی محصولات در کارگاه‌ها و تولیدی‌های کوچک استفاده می‌شود.از دستگاه سیل القایی برای جلوگیری از ریخت و ریز محصول در هنگام جابه جایی می توان استفاده کرد .به طور معمول سیل القایی برای انواع ظرف ها از جنس های پلی اتیلن PP، پلی پروپیلن، پت و شیشه کاربرد دارد. 

 

نحوه کار سیل القایی دستی:

این دستگاه میدان مغناطیسی ایجاد کرده و باعث تولید گرما می شود و در نتیجه واشرسیل القایی روی دهانه ظرف به طور کامل چسبیده می شود و ظرف وکیوم و پلمپ خواهد شد .واشر سیل القایی سر پوشی هست که روی ظرف وکیوم می شود .  چند لایه است و از کاغذ، موم چسب و فویل آلومینیم تشکیل شده که روی در ظروف سیل می‌شود که به آن سیل آلومینیومی نیز گفته می شود . و در مدل های متفاوتی از قبیل مقواسیل ، فوم سیل و واشر تک لایه می باشد .همان طور که در ویدیو مشاهده می کنید این دستگاه شامل یک جعبه الکترونیک و یک دسته است .  دسته سیل القایی روی درب ظرف از جنس پلی اتیلن pp قرار می گیرد و با زدن دکمه قرمز رنگ دستگاه شروع به سیل می کند.در داخل دستگاه فن خنک کننده ای قرار دارد که باعث افرایش طول عمر دستگاه می شود . 


شرکت دانا کد نگارتولید کننده و ارائه دهنده انواع جت پرینتر ها و دستگاه های لیبل چسبان صنعتیبرای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.۰۲۱۸۸۶۱۳۲۶۰        ۰۹۱۲۴۷۰۹۱۴۹        ۰۹۱۲۹۵۸۵۸۲۳       ۰۹۱۲۶۸۹۹۲۷۸

 

نوع دستگاه سیل القایی روی ظرف پلی اتیلن: 

سیل القایی در دو نوع دستی و اتوماتیک وجود دارد . سیل های القایی با توان های متفاوت نیز وجود دارد . هر چه توان دستگاه بیشتر باشد تعداد تیراژ هم بیشتر می شود . نوع دستگاه استفاده شده در این ویدیو سیل القایی دستی مدل S200 می باشد . جهت مشاهده دقیق این مدل دستگاه سیل القایی دستی می توانید وارد صفحه این محصول شوید .

جنس محصول استفاده شده در این ویدیو :

در این ویدیو سیل القایی دستی ، روی ظرف از جنس پلی اتیلن PP را پلمپ را انجام می دهد. این نوع محصول در صنایع مختلفی مانند غذایی،دارویی ،آرایشی و بهداشتی… مورد استفاده قرار میگیرد . 


شرکت دانا کد نگارتولید کننده و ارائه دهنده انواع جت پرینتر ها و دستگاه های لیبل چسبان صنعتیبرای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.۰۲۱-۸۸۶۱۳۲۶۰        ۰۹۱۲۴۷۰۹۱۴۹         ۰۹۱۲۹۵۸۵۸۲۳          ۰۹۱۲۶۸۹۹۲۷۸

 

نمونه محصولات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید