جت پرینتر دستی روی جعبه

جت پرینتر دستی روی جعبه

جت پرینتر دستی جهت چاپ روی بسته سلفونی ماسک :

در این ویدیو نحوه چاپ جت پرینتر دستی مدل DCN 150 را روی جعبه مقوایی مشاهده می کنید .جت پرینترهای دستی  بصورت دستی ، سبک و قابل حمل میباشند.  جت پرینترهای دستی جهت چاپ بر روی محصولاتی با تیراژ پایین  و یا کالا های سنگین ( کارتن ، بشکه ، گونی و … ) که امکان جابه جایی ندارند استفاده میشوند . این دستگاه با نام های تاریخ زن دستی، کد زن و بارکد زن نیز شناخته می شود.مهمترین کاربرد تاریخ زن دستی درج تاریخ تولید ، مصرف ، سری ساخت ، بارکد ، لوگو و …  میباشد . 

 

نحوه کار جت پرینتر دستی :

جت پرینتر دستی مدل DCN 150 دارای یک صفحه نمایش لمسی به اندازه ۴٫۳ اینچ است . این ویژگی دستگاه به کاربر کمک می کند که اطلاعات مد نظرشان را مستقیما وارد دستگاه کنند و بعد از ذخیره کردن اطلاعات می توانیم روی محصول چاپ کنیم .به دلیل اینکه سطح مقطع جعبه ، کوچک است برای داشتن چاپ بهتر و دقیق تر بهتر است از شابلون استفاده شود .با استفاده از شابلون فلزی می توانیم چاپ خود را در محدوده ای که در نظر گرفتیم با کمترین خطای ممکن چاپ کنیم .لارم به ذکر است این شابلون به همراه دستگاه تقدیم مشتری خواهد شد . 


شرکت دانا کد نگارتولید کننده و ارائه دهنده انواع جت پرینتر ها و دستگاه های لیبیل چسبان صنعتیبرای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.۰۲۱۸۸۶۱۳۲۶۰        ۰۹۱۲۴۷۰۹۱۴۹        ۰۹۱۲۹۵۸۵۸۲۳       ۰۹۱۲۶۸۹۹۲۷۸

 

کارتریج چاپگر دستی :

تاریخ زن های دستی با کمک کارتریج های پایه حلال یا پایه آب می توانند روی محصولات مختلف چاپ کنند . برای سطوحی که نفوذ پذیر هستند مانند کاغذ ، مقوا ، پارچه و….  از کارتریج های پایه آب استفاده می شود . برای سطوح که نفوذ ناپذیر مثل سلفون ، نایلون ، شیشه ، فلز باید از کارتریج های پایه حلال استفاده کرد .در این ویدیو جعبه محصول دارای روکش سلفونی است و در نتیجه از کارتریج پایه حلال برای جت پرینتر دستی روی جعبه استفاده می شود .

نوع دستگاه جت پرینتر دستی :

نوع دستگاه جت پرینتر دستی استفاده شده در این ویدیو جت پرینتر دستی مدل DCN 150  می باشد . جهت مشاهده دقیق این مدل جت پرینتر می توانید وارد صفحه این محصول شوید. 


شرکت دانا کد نگارتولید کننده و ارائه دهنده انواع جت پرینتر ها و دستگاه های لیبیل چسبان صنعتیبرای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.۰۲۱۸۸۶۱۳۲۶۰        ۰۹۱۲۴۷۰۹۱۴۹        ۰۹۱۲۹۵۸۵۸۲۳       ۰۹۱۲۶۸۹۹۲۷۸

 

نمونه محصولات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید