دستگاه بارکد زن

بارکد زن

دستگاه بارکد زن یکی از انواع ماشین آلات چاپ و بسته بندی است . این دستگاه جهت چاپ انواع بارکد روی بسته بندی محصولات استفاده می شود . این دستگاه در مدل های بارکد زن دستی ، بارکد زن صنعتی ، بارکد زن حرارتی وجود دارد . بارکد زن با نام های بارکد پرینتر ، اتیکت زن ، قیمت زن ، جت پرینتر ، تاریخ زن نیز شناخته می شود . 

انواع بارکد :

بارکد گونه‌ای نمایش تصویری اطلاعات بر روی سطوح است که اطلاعات آن را می‌توان توسط ماشین، بازخوانی کرد. بارکدها، اطلاعات را در قالب عرض و فاصله خطوط موازی ذخیره می‌کنند و به صورت یک دسته از خطوط مستقیم موازی دیده می‌شدند . با کمک بارکد می توان محصولات را شمارش کرد ، اطلاعات محصول مانند قیمت ، سری ساخت را به دست آورد . امروزه با افزایش تولید محصولات و وجود اطلاعات متغییر ، استفاده از بارکد جهت طبقه بندی اطلاعات امری ضروری است .بارکد دارای انواع مختلفی است در ایران بارکد ۱۲۸ و EN-13 بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه جت پرینتر یا تاریخ زن جهت چاپ بارکد :

امروزه لازم است اطلاعات متنوعی روی محصولات چاپ شود ، و نیاز است که دستگاه علاوه بر بارکد بتواند اطلاعاتی مانند تاریخ تولید ، تاریخ انقضا ، قیمت ، شماره سریال و… نیز چاپ کند. این دستگاه جت پرینتر یا تاریخ زن می تواند هر متن دلخواهی را نیز چاپ کند . ویدیو نمونه چاپ دستگاه جت پرینتر صنعتی برای چاپ بارکد و اطلاعات کالا 

جت پرینتر دستی

جت پرینتر دستی شرکت داناکد نگار با طراحی نرم‌افزار بسیار قوی و کاربر پسند این امکان را به شما میدهد که به راحتی هر بارکد با هر استانداردی اعم از بارکد میله، بارکد QR کد، بارکد، دیتا ماتریکس وغیره را بر روی محصول خود چاپ نمایید. در فهرست زیر قیمت انواع جت پرینتر با قابلیت چاپ بارکد نمایش داده شده است.

شرکت دانا کد نگارتولید کننده و ارائه دهنده انواع جت پرینتر ها و دستگاه های لیبیل چسبان صنعتی

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۶۱۳۲۶۰        09124709149        09129585823       09126899278

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *