جت پرینتر های رومیزی دستی جهت چاپ روی یونولیت

چاپ روی یونولیت

در ویدیو روبرو نحوه ی جت پرینتر های رومیزی دستی جهت چاپ بر روی فوم و یونولیت را مشاهده میکنید. جهت مطالعه مشخصات فنی دستگاه جت پرینتر دستی ارزان میتوانید به قسمت محصولات رفته و در داخل بخش جت پرینتر های دستی با تکنولوژی hp میتوانید مشخصات فنی جت پرینترهای دستی را مطالعه نمایید.

قیمت جت پرینترهای دستی شرکت داناکدنگار در مقایسه با جت پرینترهای دستی خارجی بسیار مناسب بوده و دوستانی که به دنبال دستگاه جت پرینتر دستی ارزان قیمت میباشند میتواند از جت پرینترهای صنعتی دستی شرکت داناکدنگار استفاده نمایند. در صورت اطلاع از قیمت جت پرینترهای دستی داناکدنگار میتوانید به بخش لیست قیمت جت پرینتر دستی مراجعه نمایید.

کارتریج جوهر دستگاه جت پرینتر دستی رومیزی ارزان:

کارتریج جوهر جت پرینترهای دستی HP میباشد که دیگر احتیاجی به شستشو و نگهداری ندارند و با هر با تعویض کارتریج جوهر دستگاه جت پرینتر رومیزی دستی، همانند روز اول چاپ میزند. همچنین این کارتریج ها توسط شرکت داناکدنگار چندین بار قابل شارژ میباشد و پس از شارژ مجدد از کیفیت کارتریج کم نمیشود.

چرا از ما خرید کنید؟ 

شاید بارها در سایت های مختلف در جستجوی جت پرینتر های رومیزی دستی و اتومات با کیفیت بوده اید ولی نتوانستید به کیفیت آنها اعتماد کنید اما ضمانت کالای ما نام خوش ما در صنعت چاپ و بسته بندی است و محصولات ما از جمله جت پرینتر های دستی با قیمت پایین و کیفیت و خدمات پس از فروش عالی باعث این خوش نامی شده است.

شرکت دانا کد نگارتولید کننده و ارائه دهنده انواع جت پرینتر ها و دستگاه های لیبیل چسبان صنعتی

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۶۱۳۲۶۰        09124709149        09129585823       09126899278

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *