دستگاه شماره زن دستی جهت چاپ بر روی کنسرو

دستگاه تاریخ زن مواد غذایی

در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به قسمت مشخصات دستگاه شماره زن دستی DCN805 مراجعه نمایید و یا با تماس با دفتر فروش تهران شرکت داناکدنگار تماس حاصل فرمایید تا مشاورین فروش ما اطلاعات تکمیلی را به شما دوستان گرامی ارائه دهند و شما را در مسیر خرید جت پرینتر مورد نیازتان راهنمایی نمایند.

دستگاه شماره زن دستی:

دستگاه جت پرینتر صنعتی پرتابل ،جت پرینتر دستی پرتابل  ارزان،قیمت جت پرینتر دستی پرتابل ،خرید جت پرینتر دستی پرتابل

دستگاه جت پرینتر دستی پرتابل جهت چاپ بر روی ظرف کنسرو،در ویدیو رو به رو نمونه کار دستگاه شماره زن دستی ارزان قابل حمل روی کنسرو را مشاهده میکنید.شما به راحتی میتوانید با این جت پرینتر دستی پرتابل روی ظروف آهنی مانند کنسرو اطلاعات متغیر خود را مانند تاریخ قیمت سری ساخت لوگئ شیفت کاری و… را میتوانید به راحتی چاپ نمایید. به دلیل استفاده از جوهر مخصوص سطوح نفوذ ناپذیر مانند سلفون ، جوهر کمتر از ۱ثانیه بر روی محصول خشک شده و دیگر پاک نمیشود.

انواع دستگاه شماره زن دستی جهت چاپ بر روی قوطی کنسرو شرکت داناکدنگار:

شرکت داناکدنگار تاریخ زن های دستی خود را در دو مدل DCN805 و DCN802 ارائه میکند و شما با مراجعه به صفحات این جت پرینترهای دستی میتوانید از اطلاعات فنی آن مطلع شوید.

قیمت دستگاه جت پرینتر دستی پرتابل جهت چاپ بر روی قوطی کنسرو:

قیمت دستگاه جت پرینتر صنعتی دستی پرتابل شرکت داناکدنگار را میتوانید با مراجعه به بخش قیمت محصولات مشاهده نمایید.تاریخ زن صنعتی دستی شرکت داناکدنگار به دلیل اینگه کاملا ساخت ایران بوده دارای قیمت مناسب نسبت به سایر دستگاه های اروپایی و چینی میباشد.

گارانتی و خدمات دستگاه جت پرینتر پرتابل دستی روی قوطی کنسرو :

دستگاه تاریخزن صنعتی دستی پرتابل دارای یک سال گارانتی واقعی و ۵ سال خدمات پس از فروش میباشد و کادر مجرب بخش فنی شرکت داناکدنگار همیشه در کنار شما هستند.

کارتریج جوهر تاریخ زن دستی پرتابل قابل حمل:

دستگاه تاریخ زن دستی یا پرتابل دارای کارتریج جوهر بوده که به راحتی قابل تعویض میباشد و در صورت درخواست شما مشتریان عزیز کارتریج ها قابل شارژ مجدد هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *