آموزش جت پرینتر صنعتی مدل DCN 900

جت پرینتر صنعتی

دستگاه جت پرینتر اتوماتیک مدل DCN900، یک چاپگر صنعتی است که فرآیند درج اطلاعات بر روی کالا را بصورت تمام اتوماتیک انجام می دهد. با حرکت محصول از مقابل دستگاه، سنسور الکتریکی آن را می بیند و فرمان چاپ را به دستگاه ارسال میکند. این جت پرینتر مناسب محصولات با تیراژ روزانه بالا می باشد.

تکنولوژی این دستگاه جوهرافشان است و هد دستگاه از قسمت الکترونیک جدا می باشد. این قابلیت باعث می شود جایگذاری کارتریج راحت تر باشد. خطای کاربر در هنگام جایگذاری کارتریج و آسیب به آن را کاهش می دهد. همچنین کار با دستگاه آسان تر و هد دستگاه به راحتی با هر محصولی و در هر زاویه ای قابل تنظیم می باشد. جنس بدنه دستگاه استیل و مقاوم در برابر شرایط محیطی و صنعتی می باشد.

قسمت اول : معرفی قطعات

  • صفحه نمایش و قسمت الکترونیک
  • هد کارتریج
  • کابل های اتصال
  • کارتریج (به انتخاب مشتری)
  • قلم
  • فلش مموری
  • چشم الکترونیکی به همراه پایه
  • آدابتور
  • سه پایه شامل لوله استیل و مفصل آلومینیومی

قسمت دوم : نوشتن پیام

این دستگاه قابلیت چاپ متن، لوگو، بارکد، شیفت کاری، شمارنده، تاریخ و ساعت اتوماتیک را دارد. صفحه نمایش رنگی و لمسی باعث شده براحتی پیام دلخواه خود را بنویسید و بصورت دائمی در حافظه دستگاه ذخیره کنید.

قسمت سوم : شمارنده

در این قسمت نحوه چاپ و تنظیم شمارنده آموزش داده می شود. چاپ شمارنده بر روی محصولات معمولا برای نشان دادن تعداد محصولات تولید شده یا موجود در انبار استفاده می شود. تعداد ارقام و روش شمارش قابل تنظیم است.

قسمت چهارم : تاریخ و ساعت

تاریخ و ساعت پیام را می توانید بصورت اتوماتیک تنظیم کنید. با وجود این قابلیت دیگر نیاز نیست فایل پیام را ویرایش کنید و تاریخ را تغییر دهید. دستگاه بصورت خودکار تاریخ را جلو می برد.

قسمت پنجم : شیفت کاری

با تعیین شیفت کاری، می فهمید هر چاپ در کدام شیفت انجام شده است. می توان شروع و پایان یک شیفت را تعیین کرد و مشخص کنیم چه پیامی چاپ شود.

قسمت ششم : بارکد و دیتای متغییر

می توان انواع بارکد میله ای و بارکد های دوبعدی QRCODE را چاپ کرد.

قسمت هفتم : لوگو و تصویر

با دستگاه جت پرینتردستی مدل DCN 150 می توانید لوگو و تصویر مانند علامت استاندارد، سیب سلامت، لوگو شرکت و غیره را به راحتی چاپ کنید. باید فرمت فایل bmp باشد، فایل تصویر را با کمک USB می توان به دستگاه منتقل کرد.

قسمت هشتم : ذخیره پیام

بعد از نوشتن پیام می توانید فایل پیام را ذخیره کنید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *