آموزش جت پرینتر صنعتی مدل +DCN170A

دستگاه جت پرینتر اتوماتیک مدل +DCN150A، یک چاپگر صنعتی است که فرآیند درج اطلاعات بر روی کالا را بصورت تمام اتوماتیک انجام می دهد. با حرکت محصول از مقابل دستگاه، سنسور الکتریکی آن را می بیند و فرمان چاپ را به دستگاه ارسال میکند. این تاریخ زن مناسب محصولات با تیراژ روزانه بالا می باشد.

قسمت اول : معرفی قطعات

  1. دستگاه جت پرینتر صنعتی مدل +DCN150A
  2. کارتریج جوهر جت پرینتر (طبق سفارش مشتری)
  3. سه پایه شامل لوله استیل و مفصل آلومینیومی
  4. قلم ال سی دی 
  5. یک عدد فلش مموری جهت ذخیره‌سازی و انتقال لوگو به دستگاه جت پرینتر 
  6. چشم الکترونیکی
  7. شارژ
  8. باطری دستگاه ۱۶٫۸ ولت 
  9. اورینگ ضدحلال یدک
  10. غلطک و اورینگ

قسمت دوم : تنظیمات سیستم

در این ویدیو تنظیمات سیستم آموزش داده می شود. در این قسمت می توانید زبان منو ها، تاریخ و ساعت سیستم، ولتاژ و عرض پالس را تغییر دهید. برای کارتریج های پایه حلال ولتاژ ۸٫۸ ولت و عرض پالس ۱٫۸ می باشد. برای کارتریج های پایه آب عرض پالس ۲٫۵ است. تعیین ولتاژ بسیار مهم است، اگر ولتاژ بیش از اندازه باشد کارتریج آسیب می بیند. اگر ولتاژ کم باشد کیفیت چاپ پایین می آید. در قسمت کالیبرسیون صفحه می توانید تاچ صفحه نمایش را مجدد تنظیم کنید

قسمت سوم : نوشتن پیام

دستگاه جت پرینتر صنعتی مدل +DCN 170A، دارای کاربری ساده و راحتی می باشد. هر فردی براحتی می تواند کار با دستگاه را بیاموزد و از آن استفاده کند. نوشتن متن پیام مانند نوشتن در برنامه WORD است. صفحه نمایش رنگی و لمسی باعث شده براحتی پیام دلخواه خود را بنویسید و بصورت دائمی در حافظه دستگاه ذخیره کنید.

قسمت چهارم : ویرایش لوگو و شمارنده

با دستگاه جت پرینتردستی مدل +DCN 170A می توانید لوگو و تصویر مانند علامت استاندارد، سیب سلامت، لوگو شرکت و غیره را به راحتی چاپ کنید. باید فرمت فایل bmp باشد، فایل تصویر را با کمک USB می توان به دستگاه منتقل کرد.

قسمت پنجم : بارکد

می توان انواع بارکد میله ای و بارکد های دوبعدی QRCODE را چاپ کرد. همچنین می توانید QRCODE متغییر چاپ کنید. برای مثال با کمک این قابلیت می توان بر روی هر محصول کد منحصر بفردی چاپ کرد.

قسمت ششم : ذخیره پیام

بعد از نوشتن پیام می توانید فایل پیام را ذخیره کنید. ذخیره بیش از ۱۰٫۰۰۰ فایل در حافظه دستگاه امکان پذیر است.

قسمت هفتم : تنظیمات چاپ

در این قسمت تنظیمات چاپ آموزش داده می شود. در حالت جت پرینتر دستی روش محرک باید ماشه اصلی باشد. امکان تغییر جهت چاپ وجود دارد. در حالت رو به جلو، اپراتور باید دستگاه را از چپ به راست حرکت دهد. در حالت معکوس، دستگاه باید از سمت راست به چپ حرکت کند تا پیام درست چاپ شود. سرعت چاپ در جت پرینتر های دستی غیرفعال است. در جت پرینتر دستی بهتر است تاخیر چاپ صفر باشد. ضرب همزمان کشیدگی چاپ را تعیین می کند. چاپ مقیاس خاکستری، درجه رنگ را تغییر میدهد. این مقیاس می تواند عددی از ۱ الی ۵ باشد. هرچه مقدار بزرگ تری در نظر گرفته شود، چاپ پر رنگ تر می شود.

قسمت هشتم : چاپ کنید

در این قسمت منو چاپ آموزش داده می شود.

قسمت نهم : نصب جت پرینتر بر روی نوارنقاله

در این ویدیو نحوه نصب جت پرینتر+DCN 170A برروی نوارنقاله شرکت داناکدنگار آموزش داده می شود.

قسمت دهم : نصب سه پایه

جت پرینتر اتوماتیک بر روی سه پایه نصب می شود. با کمک سه پایه می توانید جت پرینتر را بر روی خط تولید نصب کنید.

قسمت یازدهم : جایگذاری کارتریج

نحوه جا زدن کارتریج بسیار مهم است. اگر کارتریج آسیب ببینید یا درست جایگذاری نشود کیفیت چاپ پایین می آید.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *