جت پرینتر صنعتی ثابت روی پاکت متالایز

جت پرینتر صنعتی ثابت متالایز

جت پرینتر صنعتی ثابت روی پاکت متالایز:

در این ویدیو نمونه کار جت پرینتر صنعتی ثابت مدل DCN150APLUSEروی پاکت متالایز که در مجموعه مشتری گرامی نصب و راه اندازی شده است را مشاهده می نمایید .جت پرینتر صنعتی ثابت بر روی کلیه محصولات توانایی چاپ دارد و ما سعی می کنیم با قرار دادن ویدیوهای متنوع در سایت داناکدنگار به شما کمک کنیم تا بهتر و راحت تر بتوانید جت پرینتر صنعتی یا اتوماتیکی که مناسب با شرایط شما می باشد را انتخاب نمایید .

نحوه کار جت پرینتر صنعتی ثابت :

در این ویدیو اپراتور پاکت های خالی را روی نوار نقاله قرار می دهد و سپس پاکت روی نوار نقاله  حرکت میکند و به زیر دستگاه جت پرینتر صنعتی هدایت میشود به محض اینکه به زیر دستگاه میرسد فتوسل یا چشم جت پرینتر پاکت را شناسایی میکند و فرمان چاپ را به جت پرینتر ارسال میکندو سپس دستگاه جت پرینتر اتوماتیک پیامی که تعیین شده است را روی پاکت چاپ می نماید .

نوع دستگاه جت پرینتر صنعتی ثابت :

نوع دستگاه جت پرینتر استفاده شده در این ویدیو جت پرینتر صنعتی ثابت مدل DCN150 A pluse می باشد . جهت مشاهده مشخصات دقیق این مدل جت پرینتر می توانید وارد صفحه این محصول شوید .

نوع نوار نقاله جت پرینتر:

نوع و ابعاد نوار نقاله مخصوص جت پرینتر در این ویدیو :طول ۲ مترعرض ۴۰ سانتی متر جنس بدنه استیل جنس نوار pvc 

شرکت دانا کد نگارتولید کننده و ارائه دهنده انواع جت پرینتر ها و دستگاه های لیبل چسبان صنعتی

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۶۱۳۲۶۰        ۰۹۱۲۴۷۰۹۱۴۹        ۰۹۱۲۹۵۸۵۸۲۳       ۰۹۱۲۶۸۹۹۲۷۸

 

جنس محصول بسته بندی:

دز این ویدیو جنس محصولی که روی آن جت پرینت (چاپ) میشود پاکت متالایز هست . که یکطرف آن متالایز و طرف دیگر نایلونی می باشد . این نوع بسته بندی در صنایع مختلفی مانند غذایی،آرایشی،بهداشتی و… مورد استفاده قرار می گیرد.

نوع جوهر جت پرینتردر این محصول:

همانطور که می دانید جوهر های مختلفی در جت پرینترها وجود دارد . جوهر یا همان کارتریجی که در این دستگاه استفاده شده solujet2706k ساخت شرکت Mylan می باشد . که مخصوص سطوح نفوذ ناپذیر مانند همین پاکت های متالایزی و نایلونی است  . این مدل کارتریج پایه حلال(الکل) میباشد (solvent base ) و ماندگاری بالایی دارد و به راحتی از روی محصول پاک نمی شود .

چرا روی پاکت خالی جت پرینت می شود ؟

یکی از دلایل اینکه روی پاکت خالی جت پرینت می شود این است :۱-سرعت کار بالا می رود۲-احتمال کثیف شدن پاکت ها به حداقل می رسد ۳- چاپ تمیز و زیبایی ایجاد میشود۴- دیگر نگران اختلاف ابعاد بعد پر شدن پاکت وجود ندارد ۵- دستگاه در محیطی تمیز کار میکند و احتمال خرابی به حداقل می رسد ۶_عمر مفید دستگاه جت پرینتر بالا میرود

شرکت دانا کد نگارتولید کننده و ارائه دهنده انواع جت پرینتر ها و دستگاه های لیبل چسبان صنعتی

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

۰۲۱۸۸۶۱۳۲۶۰        ۰۹۱۲۴۷۰۹۱۴۹        ۰۹۱۲۹۵۸۵۸۲۳       ۰۹۱۲۶۸۹۹۲۷۸

 

نمونه محصولات مشابه

 

2 دیدگاه برای “جت پرینتر صنعتی ثابت روی پاکت متالایز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *